Подарунковий пакет Вікторія Сікрет у Новому дизайні розмір L 280x230x120 мм
38 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ВС04024
+380 (50) 885-01-65
(Viber) (WhatsApp) (Line)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунковий пакет Вікторія Сікрет у Новому дизайні розмір L 280x230x120 мм
Розмір (ширина/висота/глибина): 280х230х120 мм;
Матеріал: Крейдований папір 170г/м. кв. ;
Оздоблення: Ламінація глянцева;
Друк: Повноколірний;
Ручки: Чорні атласні стрічки;
Дно та ручки укріплені картоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victoria's Secret |
| Країна виробник | США |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 ₴



